• ul. Bagienna 59, 32-800 Brzesko
 • bos.jm@wp.pl
 • +48 517 275 843

OPINIE KLIENTÓW

 • Dwa razy korzystaliśmy z usług firmy B.O.S. w zakresie remontu i przebudowy łazienek - kompleksowo.
  Za każdym razem z równym zadowoleniem. Ekipa była solidna, dbała o szczegóły, estetykę wykonania, można było liczyć na fachowe podpowiedzi oraz rozwiązania ze strony firmy.
  Warto wspomnieć o terminowości prac. Polecamy!!!

  J.G. Przybylscy

  Prywatny Inwestor • B.O.S to firma rzetelna, uczciwa, wywiązująca się z umowy w 100%. Współpraca z taką ekipą remontową to czysta przyjemność i poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Generalny remont naszego mieszkania został ukończony w terminie i założonym kosztorysie.
  Doskonały kontakt i zrozumienie oczekiwań klienta. Pracownicy tej firmy to bardzo sympatyczni ludzie, którzy fachowo wykonali swoją pracę.
  Jesteśmy kilka miesięcy po remoncie i nie pojawiły się żadne usterki.
  Zachęcamy do korzystania z ich usług.

  Anna i Paweł Gagatek

  Prywatny Inwestor • Potwierdzam rzetelność, solidność wykonania zleconych prac remontowych oraz, co niebywałe w tej branży, niezwykłą punktualność i czasowość zgodną z nakreślonym harmonogramem prac Firmy remontowej Pana Józefa Michałczyka. Całość wykonanych prac oceniam na niezwykle dokładne i pozbawione jakichkolwiek wad. Pan Józef Michałczyk wraz ze współpracownikami wykonał całkowity remont 135 m2 mojej Kliniki Stomatologicznej w dziesiątym roku jej funkcjonowania.
  Remont obejmował położenie gresów polerowanych na całej powierzchni – wielkość płytek 96cm/96cm, gipsowanie i malowanie ściań i sufitów, przeróbki instalacyjne wod-kan, zdejmowanie dotychczasowych i osadzenie nowych drzwi w poczekalni, oraz montaż znakomitej ozdoby holu-poczekalni, wielkiego w pełni zautomatyzowanego akwarium. Prace prowadzone były przez trzy kolejne weekendy, co najistotniejsze prowadzone były bez wyłączania ciągłości funkcjonowania gabinetów lekarskich. Etapy zostały tak podzielone przez Firmę Pana Michałczyka, że ani przez chwile nie dało się odczuć niedogodności związanych z remontem, za co jako właściciel wielostanowiskowej Kliniki stomatologicznej jestem niezmiernie wdzięczna. Efekt estetyczny i funkcjonalny osiągnięty po wykonaniu remontu znajduje potwierdzenie w opiniach moich zachwyconych Pacjentów.
  Z całą stanowczością POLECAM Firmę Remontową B.O.S.

  Barbara Gierat Kucharzewska

  Hypermed Stomatologia • Firma B.O.S. od kwietnia 2011 roku świadczy na rzecz Urzędu Skarbowego w Brzesku usługi w zakresie pielęgnacji zieleni wokół budynku. Usługi wykonywane są z należytą starannością, zgodnie z oczekiwaniami Zamawiającego. Firma B.O.S. posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponuje potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonywania usług w zakresie pielęgnacji zieleni. Współpraca układa się bezkonfliktowo.

  Henryk Zdybel

  Z-ca Naczelnika Urzędu Skarbowego w Brzesku • Firma B.O.S. pracowała u mnie nad odnową ogrodu. Praca ta została wykonana sumiennie, w wyznaczonym terminie. Firmę tą cechuje staranność, a także zaangażowanie. Pomysłowość i punktualność była gwarancją rzetelnie wykonanej pracy.
  Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego planowania terenem z powodzeniem wypełniła powierzone im funkcje. Duża samodzielność w realizacji działań czynią firmę B.O.S. idealnym wykonawcą. Pan Józef jest głęboko zaangażowany w pomysłowość planowania ogrodu, a także całkowicie identyfikuje się z wykonana pracą. Posiadane zdolności modernizacji terenu sprawiają, że stanowi doskonałą wizytówkę firmy zarówno w kontaktach z klientami, jak i współpracownikami.

  Stanisław Kądziołka

  Prywatny Inwestor • Firma B.O.S. położyła w naszym Domu Weselnym kilkaset metrów kwadratowych płytek ceramicznych.
  Z jakości i terminowości wykonania jesteśmy zadowoleni i polecamy jej usługi.

  Zajazd Podzamcze w Rożnowie

  Prywatny Inwestor • Firma B.O.S to firma godna polecenia, swiadczy kompleksowe usługi i solidnie wykonuje powierzone zlecenia.
  Ma dużo własnych nowoczesnych pomysłów. Bardzo miła atmosfera współpracy z inwestorem.

  Małgorzata M.

  Prywatny Inwestor